• قوانین

  قوانین

  • 5318 بار
  • ۱۳:۲۱ ۱۳۹۶/۹/۱۶


  از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، مشمول عنوان جرم شود پرهیز شود.

  از درج هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومی و یا هنجارهای متعارف جامعه باشد و یا به گونه‏ای اهانت به مقدسات دینیٍ ادیان قانونی یاد شده در قانون اساسی بشود، خودداری شود.

  از درج هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی ایران توهین و یا افترا شود ممانعت می‏شود.

  لینک دادن به موسیقی‏ها و فیلم‏های غیرمجاز و تبلیغ برای روش‏های ناسالم و غیرقانونی کسب درآمد بطورکلی (از جمله سیستم های هرمی)، و فیلتر شکن ها تخلف محسوب می‏گردد

  در صورتی که وبسایتی تا یکماه از مهلت پرداخت هزینه سالیانه‌اش گذشته باشد، دسترسی به سایت برای شش ماه مسدود و در صورت عدم پرداخت بدهی وبسایت مورد نظر حذف خواهد شد.

  سوء استفاده از امکانات سایت جهت کسب منافع شخصی خلاف قوانین سایت تلقی می‏گردد.

  پیشنهاد میگردد حتی الامکان در صورت استفاده از منابع در متون با ذکر منبع ضمن ارج نهادن به حقوق معنوی دیگران، باعث افزایش اعتبار سایت خود شوید. استفاده غیرمجاز از فیلم، موسیقی، و عکس‌هایی که مالکیت فکری آن متعلق به دیگران است، ممنوع است و در صورت شکایت صاحب اثر قابل پیگرد قانونی می‌باشد.

  مسئولیت قانونی مطالب سایت متوجه کاربر است و سایت ساز سحر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت کاربر را نمی‌پذیرد. در صورتی که به هر دلیلی خسارتی از این لحاظ متوجه سایت ساز سحر گردد، شما متعهد به جبران خسارت میباشید.

  در صورت عدم رعایت ضوابط فوق، سایت ساز سحر مجاز به غیرفعال نمودن سایت متخلف می‏باشد.

  استفاده از نام، لوگو و برند سایت ساز سحر بدون اجازه مجاز نمی‌باشد و ممکن است به حذف سایت یا حساب کاربری منجر شود.

  استفاده غیر مجاز از تکنولوژی سایت ساز سحر و یا سایت ساخته شده با آن بدون پرداخت هزینه اشتراک، پیگرد قانونی دارد.

  سوء استفاده از سایت‌های سایت ساز سحر جهت لینکدونی مجاز نیست. هرگونه محتوای اسپم و لینک‌های فله‌ای حذف و پیگرد قانونی خواهد شد.

  سایت ساز سحر این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

  کاربران حق ندارند از محتوایی که از طریق سایت سایت ساز سحر تولید کرده اند در جای دیگری استفاده شخصی نمایند. .